Jak zalogować się do WordPressa? Logowanie do strony WordPress

WordPress jest popularnym systemem zarządzania treścią (CMS), który umożliwia tworzenie stron internetowych. Jeśli wykonanie Twojej strony zostało zlecone freelancerowi lub agencji na pewno jesteś w posiadaniu loginu i hasła do strony. W tym artykule opiszemy w jaki sposób możesz zalogować się do swojej strony i dokonywać w niej niezbędnych zmian.
Logowanie się do strony opartej na WordPressie jest bardzo łatwe i może zostać wykonane w kilku prostych krokach.

 1. Znajdź adres strony WordPress
  Domyślny adres astrony logowania do strony opartej o skrypt WordPress (jeśli nie został zmieniony przez webmastera) to adres Twojej strony łamany na /wp-admin. W skrócie jeśli twoja strona to twojadomena.pl to aby się zalogować wpisz w pasku przeglądarki twojadomena.pl/wp-admin i wciśnij enter.
  Czasami ze względów bezpieczeństwa Twórca strony może zmienić adres strony logowania na inny. Zapytaj go wówczas pod jakim adresem zamieścił stronę z logowaniem.
 2. Wpisz swoje dane logowania
  Po wpisaniu adresu strony WordPress, pojawi się strona logowania. Wpisz swoją nazwę użytkownika i hasło, które zostały Ci przypisane podczas instalacji systemu WordPress. Jeśli nie masz tych danych, skontaktuj się z administratorem strony lub z osobą odpowiedzialną za instalację WordPressa. Jako nazwę użytkownika możesz wpisać nazwę lub adres email.
 3. Kliknij przycisk „Zaloguj się”
  Po wpisaniu swoich danych logowania, kliknij przycisk „Zaloguj się”. Jeśli podałeś poprawne dane, zostaniesz przekierowany na stronę panelu administracyjnego WordPress.

Podsumowanie
Logowanie się do strony WordPress jest bardzo proste i wymaga tylko kilku prostych kroków. Wystarczy wpisać adres strony WordPress, wpisać swoje dane logowania, kliknąć przycisk „Zaloguj się” i gotowe. Jeśli napotkasz problemy z logowaniem, skontaktuj się z administratorem strony lub z osobą odpowiedzialną za instalację WordPressa.

br

br

Zakochany w branży marketingu internetowego od 2004 roku.

Leave a Replay

Poznajmy się

Mam na imię Bartosz i w branży marketingu internetowego działam od 2004 roku.

Najnowsze na blogu

Zobacz mnie na Youtube

Chcesz być na bieżąco?

UWAGA. Wpisując swój adres email i klikając przycisk wyślij zgadzasz się, że co jakiś czas dostaniesz ode mnie wiadomość. PS. Ja też nie lubię spamu.

Scroll to Top